Wedding Wednesday

14 Mart 2018

Blog postu koymayalı uzun zaman olmuştu. Son bir senedir hayatımda olan Miss Sade buna en büyük neden olsa da bloga ara vermemin asıl sebebi iş yoğunluğumdu. Şimdiyse her kategoride bol bol yazmaya başladığımı fark etmişsinizdir. Sıra Wedding kategorisini canlandırmaya geldi.

Arı evlilik fikrini kafama soktuktan sonra ilgilenmeye başladığım evlenmeye dair tüm ayrıntılar zamanla hobim olmaya dönüşmüştü. Modanın her evresini seviyorum. Gelinlikler, damatlıklar ve düğün trendleri de buna dahil. En sevdiğim şey yazmak bunu biliyorsunuz zaten. Tam 4 senedir de sevdiğim işi ve hobimi birlikte yürüttüğüm Düğün.com web portalının içerikleri bana emanetti. Güzel işler yaptık ama geçtiğimiz günlerde yollarımızı ayırdık. Ve tahmin edersiniz ki düğünlere olan ilgim Düğün.com ile başlamadığı gibi onunla da sonlanmayacak. Eskisi gibi burada paylaşımlarıma devam edeceğim. Bu da her hafta çarşamba günü olacak. Nedeni belli #weddingwednesday

Düğün ile ilgilenip hala #weddingwednesday hashtaginden haberi olmayan varsa bir zahmet Boğaz Köprüsü’nün yolunu kendi bulsun! Eh, madem bu kadar güzel bir hashtag var o halde bundan sonra her hafta burada güzel tüyolar, ilham veren görseller, beğendiğim gelinlikler ve düğün trendleri hakkında her şeyi burada bulabilir, merak ettiklerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

İlk yazı için tıklayın!

Daha fazlası için Pinterest’te yer alan boardlarımı takip edebilirsin.

Birbirinden şahane gelinlikler için burayı,

Düğüne dair her türlü ilham için burayı,

Düğün dekorasyonu için burayı,

Kokusu burnunuza gelecek muhteşem gelin buketleri için burayı,

Zarafeti ile bakmaya doyamadığım yüzükler için burayı,

Bir davetiyeden çok daha fazlası için burayı,

Görüntüsünü bozmaya kıyamayacağınız düğün pastası için burayı,

Takip edebilirsin…

Love,

Sinem

 

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply