Wedding Wednesday | Gelinlik Nasıl Seçilir?

12 Nisan 2017
Gelinlik_Nasıl_Seçilir?

Havalar bunu göstermiyor ama bahar ay olarak resmen geldi. Bahar ve yaz ayları demek düğün mevsimi ve tatlı telaşlar demek. Bu aylarda gelin adayları için en tatlı telaş gelinlik seçimi. Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gereken detaylar çok fazla. Yakası, kumaşı, kesimi, gelinlikle uyumlu duvağı, ayakkabısı ve özel dikim mi hazır mı alınmalı gibi birçok aşama. Peki gelinlik nasıl seçilir?

Biliyorum çoğunuzun hayalinde ya da aklında bir model var ama o model sana uyan model mi işte buna karar vermek biraz zor. Aslında karar verirken tek bir şeye dikkat etmen gerektiğini bilsen her şey daha kolay olur. Cevap basit: Gelinliği vücut tipine göre seçmelisin!

Bildiğiniz gibi uzun zamandır Düğün.com’da çalışıyorum. Orada özellikle içerik ile birçok soruya cevap oluyoruz. Bende #weddingwednesday gününde size en temel konuda yazdığım makale ile yardımcı olmak istedim.

Vücut tipine uygun gelinlik nasıl seçilir? Hemen tıklayın ve tüm detayları ile vücut tipinizi öğrenin. Hatta yorumlar kısmında soru sorarsanız cevaplıyorum  🙂 Tabii bu ara doğum izninde olduğum için cevaplar biraz geç oluyor ama Miss Sade izin verdiği sürece her soruyu yanıtlıyorum.

Merak edenler için vücut tipim armut ve A kesim gelinlik tercih ettim. Gelinlik tercihim ise Pronovias’tı. Detaylar burada!

Love,

Sinem

Sinem_Aydınoğlu

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply