Tuvanam 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu…

14 Ekim 2013

Merhaba,

Elegan, romantik ve oldukça naif bir kadın sundu bize Tuvana Büyükçınar Demir, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul presented by American Express kapsamında gerçekleşen 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda.

Açılışı ve kapanışı Çağla Şikel’in yaptığı defilede, makyajı ve saçı ile tam bir 20’ler kadınına gönderme yapan tasarımcı Tuvana Büyükçınar; beyaz, krem, balköpüğü renklerinde olan koleksiyonunu  dantel detayları ile harmanladığı için bana göre romantizmin doruklarına çıkartıyor tasarımlarını.

tuvanam1

İpek elbiseler, krepler, taşlanmış ipek satenler,yerlere uzanan paltolar,uzun ceketler, pastel tonlarındaki renkleri, göğüste danteller, bol pantalonlar ve kat kat sarılmış incileri ile rüya gibi bir koleksiyon sundu bize Tuvanam.

Öncelik tabii ki benim asla kayıtsız kalamadığım muhteşem şapkalara… Ne kadar muhteşem olursanız olun şapkanın size kattığı hava bambaşkadır, tabii cesareti olanlara. O nedenle şapka fikriyle Tuvana Büyükçınar’a kesinlikle bir kez daha hayran kaldım.

tuvanam2

Yerlere kadar uzananı, minisi ve midisi ile eteğin her boyunu gördük defilede…

tuvanam4

Özlediğim bol ve yüksek bel pantalonlar,

tuvanam5

Yerlere uzanan paltosu,

tuvanam3

Ve seksilik ve naifliği aynı anda barındıran muhteşem sırt dekoltesi ile harika kadınlar sundu bize Tuvanam…

tuvanam

Bu moda haftasında tasarımlarının her birine bayıldığım, şu olmasaymış daha güzel olurmuş demediğim tek tasarımcıydı Tuvana Büyükçınar Demir.

Hepsi ve daha fazlası için bence defile videosunu izlemelisiniz…

Love,

Sinem

Beni instagramdan @usedlook adı ile takip etmeyi unutmayın.

Instagram

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply