The Making Of Victoria’s Secret Fashion Show | 2015

29 Aralık 2015

Merhaba,

Yılın son haftsını Victoria’s Secret’a adadığımı söylemiştim. Eh artık markanın başlangıç hikayesini de biliyorsunuz. Şimdi dünyanın en ünlü showunun bu gösteriye nasıl hazırlandığını anlatma zamanı. Tam 6 hikayeden oluşan bu videoları izlediğiniz de aslında yaptıkları işlerin neden bu kadar özel ve büyük bir show olduğunu da anlayacaksınız.

Nasıl Başladı?

Nisan ayında ilk toplantılarını bütün ekipçe yaptılar. Bu toplantıda CBS kanalında videonun nasıl gösterilceğine, defilenin 6 kategorisi ve bunların hikayesini, koleksiyonun açıklamalarından ve konuların başlangıç sıralamasından bahsediyorlar. Defile konuları; Boho Psychedelic, Exotic Butterflies, Portrait of an Angel, Pink USA, Ice Angels ve Firework.

Showun Şekil Alması

Bu videoda, showa 67 gün kala mekandan, set tasarımlarından müzikal misafirlerin kimler olduğuna, hangi modellerin hangi konularda yürüyeceğine son kez bakıp karar veriyorlar. Hemen ikinci videoyaya göz atın.

Koleksiyonu Tasarlamak

Koleksiyonun tasarlanması, renkgarenk kanatların tasarlanması modeller üzerinde denenmesini de bu videoda izleyeceğiz.

 

Casting

Showa 10 gün kala model seçimi seçiminin anlatıldığı bu videoda Victoria’s Secret’ın modeli olmak için senelerdir çıldıran Gigi Hadid‘in sevincine de ortak olacaksınız. Hiçbirinin öne çıkmaması ve şartların eşit olması için tüm modeller siyah iç çamaşırı ile ve makyajsız castinge katılırlar.

Fitting

Bu videoda Victoria’s Secret Angelları defilede giyecekleri tasarımarı ve kanatları , akseuarları deniyorlar. Yürüyüşlerini prova edip kanatlarla ve tasarımlarla rahatlıklarına bakıyorlar. Defile açılış ve kapanışı yapacak modellerde bu duyurları ilk burada duyuyorlar. Diğer modellerinden fittingleri yapılıyor. Brian Atwood ayakkabıları da görmezden gelmeyin derim.

 

Geri Sayım

Gösteriden birkaç gün önce tüm ekip showun yapılacağı salonu hazırlamak için aşırı yüklenme yapıyor. Modeller ilk yürüyüşlerini podyumda deniyor.

Prova

ve son video. Keyfini çıkarın!

Victoria’s Secret’in hikayesini okumak için tıklayın!

Love,

Sinem

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply