Sade’ce İki Ay

27 Mart 2017
Sade Aydınoğlu

Babygirl’üm dünyaya geleli iki ay oldu. Bu dönemi samimi bir şekilde anlatmak gerekirse minnacık ve sana muhtaç birine alışma döneminden lohusalık dönemine, evde bir nefes daha olmasından ilk gülüşüne kadar her duygu var diyebilirim. Annelik muhteşem bir duygu mu bilmiyorum! Öyle keskin bir cümle kuramam çünkü anneliğin ne olduğunu bile bilemiyorum. Hatta annelik nasıl hissedilir, o duyguyu nasıl anladıklarından bile emin değilim. Sadece şunu söyleyebilirim ki ben kızıma mühürlendim!

Mühürlenmeyi tam olarak anlatmak gerekirse Twilight filminde anlatıldığı gibi açıklayabilirim. Kurt adamların istemsizce birine mühürlenmesi ve o kişiyi hayatın boyunca sevmek ve hayatının merkezi olması demek. İşte tam olarak hissettiğim bu. Hatta “çıkıntı”ma en sevdiğim yazarında dediği gibi “Seni iradem dışında seviyorum!” diyebilirim.

Hissettiğim duygular bunlar. Üç ay önce şu yazıyı yazarken ki duygulardan oldukça farklı şu an hissettiklerim. Her anı şahane değildi, bu bir gerçek. Hiç öyle toz pembe bir iki ay geçirmedim. Ama her geçen gün güzel bir pembe rengi almaya başlıyor.

Doğum hikayemden doğduğu güne, lohusalıktan bugüne kadar keyifle yazdığım her detayı paylaşacağım. Babygirl’ümle ilgili nam-ı diğer “çıkıntı”mla ilgili tüm yazıları Miss Sade başlığı altında toplayacağım…

Love,

Sinem

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply