R U Ready For Victoria’s Secret Fashion Show 2014

26 Kasım 2014

Merhaba,

Her yılın en pırıltılı ve büyük moda showuna hazır mısınız? 2014 yılı birçok ilke tanık olacak bu yıl Victoria’s Secret Fashion Show’unda. Mesela ilk kez Show Londra’da yapılacak, ilk kez “Fantasy Bra”dan iki tane olacak ve ilk kez Adriana ve Alessandra aynı anda podyumda bu tasarımları sergileyecek. Ben bu yıl için çok heyecanlıyım, ya siz?

Desktop20

2 milyon dolarlık iç çamaşırlar el yapımı yakuttan, elmaslardan, açık mavi safirden ve 18 ayar altından oluşuyor. Andriana ve Alessandra’nın ilk kez denedikleri backstage görüntülerini mutlaka izleyin.

Bu yıl yine 6 ayrı tasarım başlıkları var, bunlar, Parlak Melekler, Egzotik  Gezginler, Rüya Kızlar, Peri Masalı, Pink’in Üniversitesi ve Balo Melekler.

Meleklerle aynı sahneyi paylaşacak modeller; Yumi Lambert, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Kate Grigorieva, Irina Sharipova, Grace Mahary, Sigrid Agren, Kasia Struss, Taylor Hill, Ming Xi, Sui He, Lily Donaldson, Magdelena Frackowiak, Joan Smalls, Constance Jablonski, Jacquelyn Jablonski ve benim favorim Izabel Goulart. Bu kızın neden hala “Angel” olmadığını da hiç anlamış değilim.

vic models 2014

Desktop19

And ANGELS

angels

Bu yılın müzisyenleri yine Taylor Swift –neden tekrar sahneye çıktığı konusunda hiçbir fikrim yok! Ve ondan nefret ediyorum ıyyyk- Arina Grande, Hozier ve Ed Sheeran.

Love,

Sinem

Don’t forget to follow me on instgram (@usedlook)

Instagram

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply