Question Mark!

05 Mart 2015

Merhaba,

Bazen kafanda bir sürü soru işareti olur, öyle mi yapsam, böyle mi yapsam diye. Hem bulunduğun ortamı çok seversin hem de yapmak istediklerim bu değildi aslında dersin. Hayallerin ile sahip olduğun güzel şeyler arasında kalırsın. Öyle gelgitler yaşarsın ki Fundy Körfezi’nin gelgitleri seninkinin yanında küçük bir dere kalır. Ama eğer şimdi olmazsa bir daha hiç olamaz der cesaretini körüklersin.

 Bu bana yirmilerimin sonu ile otuzlarımın başı arasında olmuştu ve hayallerimin peşinden gitmiştim. Şimdi o zamanlar olmak istediğim yerde, ileride olmak istediğim yerin birkaç adım gerisindeyim. Şu an tam bu karar aşamasında çok sevdiğim bir arkadaşım var. Kendi bencilce sebeplerimle yüzüne gitme desem de aslında çıkması için kapıyı tutacağımı da biliyorum. Yazının sahibi kendini biliyor. O bırakıyor kafasındaki soru işaretlerini…

 Bu gelgitleri yaşayanlara diyeceğim tek şey benim yaptığımı yapın. Şimdi olmazsa bir daha olmayabilir. Şimdi cesaret etmezsen bir daha edemeyebilirsin. Bırak anlamsız soru işaretini, koş peşinden hayallerinin.

Love,

Sinem

Beni instagramdan @usedlook adıyla takip edebilirsiniz.

Instagram

 

 

DSC_0065DSC_0037

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply