Ponponsuz | Bir Konuk Yazarım Artık

14 Temmuz 2014

Merhaba,

Yepyeni bir soluk daha alıyorum birkaç aydır. Yazmayı çok seviyorum, bunu biliyorsunuz. Hatta yaklaşık bir senedir iş hayatımı da bu yöne kaydırdım, bunu da biliyorsunuz. Ama tamamen keyif için yazılmış yazılar var ki işte onlar paha biçilmez ve bunu bilmiyorsunuz. Tam da bu açlığımı doyurma isteği duyarken tanıştım Ponponsuz’la 

Ponponsuz, alanında uzman 10 yazardan oluşan bir lifestyle blogu. Kurucusu Selen Ataç‘ın da aralarında bulunduğu tasarımcı, PR’cı, pazarlamacı, art direktör, web sitesi sahibi, spritüel yola baş koymuş meslek sahibi yazarların birlikteliklerinden oluşan ve kısaca tasarım, mekan, dekorasyon, moda ve trendler, sanat ve sağlıklı yaşama dair birçok konuyu bulabileceğiniz bir portal aslında.

Ve bu eğlenceli olduğu kadar yalın sitede yer bulduğum için oldukça keyifliyim. Minik minik moda haberleri ile alıştırma yaptıktan sonra artık ayda bir çıkacak olan stil sahibi kadınları yazı dizisi ile karşınızda olacağım. İlki benim en büyük iki aşkımdan biri olan Carrie’ydi, ikincisi ise diğer büyük aşkım Kate olacak.

Carrie için tıklayın, Kate için ağustosu bekleyin!

FOLLOW THE WHITE RABBIT!

Love,

Sinem

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply