Perfect Style | Miroslava Duma

21 Ekim 2013
Perfect_Style_Miroslava_Duma

Merhaba,

Uzun zamandır ihmal ettiğim Perfect Style postlarına devam etme zamanı geldi. Sürekli yeni isimlerden çok bilinen isimlerden gitme sebebim onların tam bir ikon oluşları ve onlara saygı sunmadan yenilere geçmemek için 🙂

Zarifliği, hem sevimli hem de elit duruşu ve göz alıcı stiliyle takip etmekten bıkmadığım isimlerin başında geliyor Miroslava Duma. Öyle ki Olivia Palermo ile kesinlikle çekişir bu konuda. 

Rusya OK Magazine, Harper’s Bazaar ve Glamour gibi dergilerde moda editörlüğü yapan Duma şimdilerde Buro 24/7 sitesini yönetiyor.

Saat, kolye, küpe, saç aksesuarları, güneş gözlükleriyle tam bir aksesuar düşkünü Miroslava Duma. En çok tercih ettiklerinin başında büyük kolyeler geliyor.

miroslava duma6

Ona en çok yakışan kesinlikle mini etekleri oluyor. Bazen siyah çoraplada kullandığı etekleri minyon fiziğine çok yakışıyor.

miroslava duma5miroslava duma12

miroslava duma14

Benim en sevdiğim tasarımlardan bir olan paltolar, konusunda neredeyse tüm markaların dış giyim koleksiyonlarından bir parçaya sahip.

miroslava duma11miroslava duma13

Belden oturtmalı midi etekler ona çok yakışıyor ama uzun elbiseleride stiline katmaktan çekinmiyor. Bazen aksesuarsız bazen de incecik belini vurgulayarak çıkıyor karşımıza.

miroslava duma4miroslava duma3

Siyah ve beyaz çok kullansada renklerden hiç kaçmıyor Duma. Hatta en keyifli kullandığı tasarımların başında şeritler geliyor denebilir.

miroslava duma10miroslava duma1-002miroslava duma8

Ama kaçınması gereken bir şey varsa o da kesinlikle denimler.

miroslava duma7

Eh bu kadar kısa boylu olup giydiği yakışan insan çok az o nedenle Miroslava Duma tam bir ikon sıfatını hakediyor.

Love,

Sinem

Beni instagramdan @usedlook adı ile takip etmeyi unutmayın.

Instagram

miroslava duma16miroslava duma17miroslava duma19miroslava duma21miroslava duma20

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply