Perfect Style | Alexa Chung

31 Mayıs 2013

Merhaba,

O da bir stil ikonu…

Hayatımızda stili ile ikon olan o kadar çok ünlü var ama bunu layığı ile kaçı hakediyor işte o biraz tartışılır. Ama dünyanın en bilinen ikonu Kate’ken bir İngiliz daha senelerdir aklımız başımızdan alıyor. Model, sunucu, moda editörü hatta bazen tasarımcı olarak her yaptığı işle bizi şaşırtan Alexa Chung da bir perfect style…Onu son olarak Superga’nın 100. yaşının şerefine tüm reklam ve videolarında görebilirsiniz ama önce benden kısa bir tur 🙂

alexa13

Trendleri çok iyi takip eden Alexa her tür aksesuarı kendine göre yorumluyor. Ona henüz yakışmayan model gözlük görmedim. Üstelik erkeksi yüz hatlarını bile yumuşatıyor çoğu zaman.

alexa1

Ve tercihini çoğu zaman Burberry trençkottan yana yapsa bile tüm paltolarını üzerindeki kıyafet ile uydurmasını biliyor ve paltoları ile daha asil duruyor.

alexa2

Uzun çok zayıf bacaklarına mini etekler, elbiseler, şortlar giyiyor.

alexa3alexa7alexa4

Ona en çok yakışan mini elbiseleri olmasına rağmen midi boydan da vazgeçmiyor yakıştırırcasına.Üstelik bazen harika bir eteğin üstüne umarsızca giydiği t-shirt ile muazzam oluyor.

alexa6

Arada bir pantolonda giyiyor ama bence bol yerine her zaman skinny giymeli çünkü o incecik spagetti bacaklarıyla ünlü ve güzel:)

alexa12

Sokakta her zaman dikkat çekici,

alexa8

Çekimlerde ise hep tatlı bazen cool ve her zaman sexy,

alexa10

Davetlerde ise şık, elegan, vintage asla ben markayım diye bağırmak yerine her zaman marka ile vintage birleştirebilen nadir ikonlardan. Öyle ki artık görmekten sıkıldığımız Valentino ayakkabılar bile en çok ona yakışıyor, en çok onda asil duruyor.

alexa9

Bir yakıştığı yer ise kesinlikle front row 🙂

alexa11

Ve saçları her zaman umursamaz her zaman güzel…

alexa5

Ben stiline bakmaktan hiç sıkılmıyorum ya siz?

Love,

Sinem

Beni instagramdan @usedlook adı ile takip etmeyi unutmayın.

Instagram

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply