Özgür Masur Sonbahar Kış ’13-14

18 Mart 2013

Merhaba,

Bir koleksiyon düşünün sadece siyah ve beyaz renklerinden başka renk barındırmayan ve bu koleksiyon hem lüks hem smart hem de fetiş özellikleri taşısın ve şimdi de onu Türkiye de yapacak cesareti olan bir tasarımcı düşünün. Sizce bu kim olabilir sorusuna verilecek tek bir cevap var bu ülkede oda ÖZGÜR MASUR’dur.

Özgür Masur, Özgür Masur Haute Couture den sonra şimdide 2. SOUL BY ÖZGÜR MASUR koleksiyonunu “MAGNUM” sponsorluğunda Mercedes-Benz Fashion Week haftasında sundu. “Siyah ve Beyaz” konseptli defile tam bir modern, güçlü, şık ve feminen kadının çizgisindeydi. Ve bence bu kadına Türkiye de en çok uyan “Güzide Duran” açılışı ve kapanışı gerçekleştirdi. Bazen podyuma bu kadar yakışırken evde oturup bize “ayıp ediyorsun Güzide” demek geliyor.

özgür4

Koleksiyonda suni kürk, ipek, deri ve güpür dantel ilk göze çarpanlar arasında. Özgür ile özdeşleşmiş Lale deseni ise bu sefer güpür ve dantel olarak gözümüze çarpıyor.

Transparan gömlekler, kalem etek ve elbiseler, boğazlı kazaklar, cigarette pantolonlar ilk göze çarpanlar.

Fakat öyle oversized palto ve pançolar var ki bırakın giymeyi bakmaya kıyılmayacak türden…

özgür1

Pencereli elbiseler,

özgür5

Derin V yakalar,

özgür6

Total look black and white kürk ile harmanlanmış tasarımlar,

özgür2

Beyaz,

özgür3

Siyah,

özgür7

Ve her zaman sade, şık, seksi, feminen ve o tasarımı giydiğinde kendini tanrıça kadar harika hissettiren tasarımcı Özgür Masur…

h-623_w-360 (41)

Love,

Sinem

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply