Jenny Yoo 2018 Bridal Collection

14 Mart 2018

Evli olmamın önemi yok, birçoğunuz gibi gelinliklere bakmaya bayılıyorum. Özellikle romantiklikte sınır tanımayanlara. Romantik bir gelinlik için ihtiyacın olanlar; bolca dantel, biraz tül, hafif hayal tül, alabildiğine kuyruk ve biraz da sırt dekoltesidir.

İşte sana bunların hepsinin bulunduğu Jenny Yoo 2018 Koleksiyonu…

Pinterest’te 2018 yılının gelinlik koleksiyonlarını incelerken Jenny Yoo tasarımlarını gördüm ve aşık oldum. Ne yazık ki Türkiye’de yok. –en azından bildiğim kadarıyla- Kimin umurumda! Beğendiğin modeli diktirebilir ya da vücuduna güveniyorsan online sipariş edebilirsin.

Tabii önce modeller!

Koleksiyonun en beğendiğim modeli, vücut tipim için uyumlu olmasa da baştan ayağa dantel kumaştan tasarlanmış uzun kollu minik kuyruklu düz kesim gelinlik modeli.

Fakat beğendiğin modeli giymek yerine harika görüneceğim modeli giymeyi tercih edeceğimi biliyorsunuz. O nedenle bugünün gelini olsaydım ve Jenny Yoo tasarımı giyiyor olsaydım, armut vücut tipine sahip olan her gelin adayı gibi incecik belimi ortaya çıkaran, uzun kuyruklu, askılı ve derin V yaka dekolteli bu iki A kesim gelinliklerinden birini tercih ederdim.

Peki, ya çok aşırı zayıf bir gelin adayı olsaydım? O zaman da üst bedeni 3 boyutlu olan etek kısmı ise krep kumaştan tasarlanan Jenny Yoo gelinlik tasarımını tercih ederdim.

Ve after party içinse ilk bakışta bana buz sarkıtlarını anımsatan düz kesim ince askılı bu muhteşem parçayı tercih ederdim.

2018 Jenny Yoo koleksiyondan beğendiğim diğer modelleri aşağıdakiler. Daha fazlası için Jenny Yoo Bridal sayfasını inceleyebilirsin.

Love,

Sinem

Fotoğraflar: Stephanie Williams

Saç ve Makyaj: Alyssa Lorraine

Mekan: Jardin De Buis

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply