I’m Back!

24 Ağustos 2015

Merhaba,

Uzun zamandır buralarda yoktum. Sıkıntılı işler, hayatımda değer verdiğim insanların kayıpları burada olmak için sebep vermedi bana. “Show must go on”a hiçbir zaman inanmadım. İşini özel hayatına karıştırma mantığını anlamadım, anlamaya da çalışmayacağım. Makina ile insan arasındaki en büyük farkın bu olduğuna inanıyorum. Düşünce değil!

Eğer hayatımda bir şeyler yolunda gitmiyorsa bunun yüzüme yansımaması imkansızdır, tıpkı mutluluğumun yansıdığı gibi! Mutsuzluk, üzgün olmak, kızgın olmak, kırgın olmak hepsi yansır yüzüme, yansımalıda. Başkalarını kandırmanın önemi yok, iş kendini kandırmamaktan geçer. O nedenle uzun zamandır yoktum burada. Şimdi döndüm.

Değişikliklerle döndüm üstelik. Birincisi sitem değişti. Artık beni çok mutlu eden bir hal aldı. İstediğim her şey var. Bir iki eksiklik kalsa bile harika oldu. Onunla ilgili her şeyi buradan okuyabilirsiniz. 

Sonra işimde de pozisyonum değişti. Editörlük beni hep çok mutlu etti. Çünkü biliyorsunuz ben yazarak nefes alıyorum. Yeni pozisyonumla ilgili ise konuşmak için henüz erken.

Pembe_şapka

Ve her yıl beklediğim. ada tatilimi yaptım. Bu sefer arkadaşlarımla gittiğim için fazla geyik ve keyifli vakitten kendimi dinlemeye vakit bulamadım. Çok eğlendim ama dinlenmedim 🙂 Sanırım bir tatil daha yapmam gerekiyor.

Bu arada arkamı dönüyorsam bilin ki üzgünümdür. Kapak resmi Bozcaada’nın son günü, anlarsınız siz!

Artık buralardayım, daha kendi hayatımdan, daha iş hayatımdan, daha modadan, daha fazla wedding haberlerinden burada olacağım.

Özledim ve umuyorum siz de özlediniz…

 

Bozcaada_KalesiLove,

Sinem

Beni instagramdan @usedlook adı ile takip etmeyi unutmayın.

Untitled-3

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply