CFDA Awards | Badgalriri

03 Haziran 2014

Merhaba,

Tüm ülkelerde giyimine düşkün milyonlarca insanlar var, hatta giyimine düşkün bir o kadar da ünlü var. Kendilerini beğenmişler mi bilmem ama ödül törenlerine hazırlanırken tüm tasarımcıları huzurlarına dikerler, daha iyi, daha cüretkar, daha gösterişli, daha parlak hep daha daha daha olmak için. 

Bu şekilde bir sürü tasarımcı akar gider önlerinde, çoğunu beğenmezler ta ki bir tanesi benim tasarımım bir harika size öyle bir kumaş dokuyup taşlarla süsleyeceğim ki, sizden önce kimse böyle bir elbise giymemiş olacak. Böylece o elbise çabucak dikilir. Ama o elbiseyi sadece engin moda bilgisi olan insanlar beğenebilir der tasarımcı. Hikayeyi tanıdınız mı? evet Kral Çıplak masalı. Bana göre dün gece CFDA töreninde Rihanna tam da böyle bir elbise ile çıktı tüm dünyanın karşısına.  Sanırım Rihanna’ya çıplak olduğunu haykıracak bir çocuk yoktu karşısında.

Naked Rihanna

Ben beğenmedim! Sesim ne kadar yankı bulur bilemeyeceğim ama bir tık yukarı kaldırılması gereken göğüsleri, saçma sapan kürkü ve 230.000’den fazla Swarovski kristalleriyle kaplı tamamen transparan Adam Selman tasarımı şık olmaktan çok uzaktı. Yani Anna Wintour’un elinden Stil İkonu ödülü alıyorsun insan bir kılığına bakar dicem ama onunla da Kim Kardashian kapağından sonra küsmüştüm. Ben öyle cesaretine hayran falan da kalmadım Beğendiğim tek tasarım ise saç aksesuarı oldu.

Rihanna CFDA

Fakat Instagram Rihanna’nın Badgalriri hesabını çıplak fotoğrafları nedeniyle askıya almıştı. Bugün tüm instagram onun neredeyse çıplak fotoğrafları ile dolu. Eğer bunu düşünerek bilinçli bir şekilde giydiyse bu tasarımı o halde bir adet şapka çıkartır ve özür dilerim huzurlarınızda.

Love,

Sinem

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply