Bu Resimde Ne Var?

07 Aralık 2012
Merhaba,
Bu resimde ne görüyorsunuz? Mutlu sevgili, eğlenceli iki insan, evlilik, aşk, huzur, mutluluk, fotoğraf, papyon, kadın, erkek, çerçeve, yüzük… Aslında hepsi ama bu resimde bir de kesik bir yüzük var!

Yüzükler parmak değiştirince diğerine büyük gelir ve azıcık büyük bir şey olmaz şeklindeki düşüncem yüzüğümü bu hale getirdi.
 
DSC00783
Çok fazla aksesuar kullanmama rağmen eve girince hepsini çıkartıyorum, buna bağlılık yeminini verdiğim yüzüğümde dahil!
Benim aksime parmağından hiç çıkarmayan Arı bir an çıkardığı yüzük ile benimkini karıştırınca ve onun zarif ellerine azıcık iteleme ile de girince artık çıkmamaya yemin ettiği gibi kaldı parmağında…
DSC00785
İlk denemeleri evde pense ve keski ile yaptık ama ikisinin de kırılması ile sonuçlanınca hastaneye (Acıbadem Hastanesi) gitti. Acıbadem Hastanesi’nin ne kadar berbat ve yetersiz olduğunu da öğrenmiş olduk. Acilde yüzük kesicek aletleri yok! Acil ameliyata girsek yüzükle gireceğiz, siz düşünün!
O saatte açık kuyumcu olmadığından bize elektrikçi çocuklar yardım etti. Neyse ki onların pensesi ve keskisi bizimkinden güçlü çıktı ve 50 dakika süren operasyondan sonra yüzüğüm Arı’yı bırakmaya karar verdi.
DSC00787
 
Büyük bir stresten sonra güzel bir anı diyebiliyoruz 🙂
Love,
Sinem

Beni instagramdan @usedlook adı ile takip etmeyi unutmayın.

Instagram

 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Grace Happy 11 Aralık 2012 at 22:53

    canım buyuk gecmıs olsun …

  • Leave a Reply