Bozcaada’da Gün Batımı

28 Ağustos 2014

Merhaba,

Ada’nın her yeri, her şeyi güzel benim için ama sadece benim için güzel olmayan tek şeyi orada batırdığınız gündür. Gün batımı izlemeye tepeye çıkarsınız ve oraya rüzgargüllerinin oradan gidersiniz. Hatta sesleri o kadar korkunçtur ki korkabilirsiniz bile hayranlıkla karışık 🙂 

DSC_0145

İlk olarak heyecanlı yolunda bol bol resim çekerim. hatta bu yıl oldukça erken gittik çünkü fenere kadar gidicem diye tutturdum. Yolda da sallana sallana yürüdüm hiç acele etmedim.

DSC_0143DSC_0166DSC_0186

Fenere neredeyse yaklaştığımız sırada çok komik bir şeyle karşılaştık Arık da bende Avea kullanıyoruz ve birden operatör çok şaşırtıcı bir şekilde çekmemeye başladı! haha hadi Avea bu şaşıracak bir şey yok diyebilirsiniz ama asıl şaşkınlık verici olan telefonuma gelen mesajlar Yunanistan’da olduğumu iddia ediyordu. Yuh artık dedik. Bu operatörün aptallığı mı yoksa Yunanistan’ın pisliği mi, bizim ülkemizin boşvermişliği mi anlayamadım. Kendi topraklarında yabancı olmak sanırım bir tek bizim ülkemize olur.

günbatımı

Bütün olumsuzlukları boşverin ben günü bitirirken bazen çocuklaşır biraz da hüzünlenirim ama hep içimde kocaman mutluluklar biriktiririm.

DSC_0256DSC_0296

Love,

Sinem

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply