Blake Lively Met Gala 2018 Look

09 Mayıs 2018

Met Gala 2018 kostümlerinden en güzeli değil belki ama en çok ses getirenlerinden biri Blake Lively’nin tercih ettiği Atelier Versace kostümü oldu. Bunun birkaç nedeni var bence. Merak ediyorsan okumaya devam etmelisin.

Çünkü Blake Lively O Kostümü Seçti

 

Bu kızda aslında ne var bazen anlayamıyorum. Çoğu zaman iyi bir PR başarısı, yakışıklı bir eş diyorum. Hatta Gossip Girl dışında bir başarısı da yok ama işte onun taşıdığı bütün tasarımlar Blake ile birlikte efsane duruyor. Eh bu da ben kabul etmesem de onda bir ışık olduğunu belirtiyor aslında…

Çünkü Yapımı 600 Gün Sürdü

Atelier Versace tasarımı olan altın ve kırmızı renklerinde, korsaj üst bedeni mücevherlerle donatılmış, bacaklarına dikey transparan paneller eklenmiş kostümünün yapımı 600 gün sürmüş. Üstelik bir styling danışmanı olmadan bu tasarımı tercih etmiş ünlü oyuncu. Belki de o nedenle bugüne kadar giydiği en favori tasarım olduğunu söylüyor.

Çünkü Ayakkabısı ve Mücevherinin Kostümüne Özel Olmasını İstedi

Kostümü tasarlanırken yakın arkadaşı ünlü ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin ve Lorainne Schwartz’a elbisesinin tasarımını göndererek ayakkabı ve mücevherinin kostümüne uygun yapılmasını rica etmiş.

Çünkü Geceye Christian Louboutin ile Katıldı

Ryan Reynolds gibi bir eşe sahip olup geceye ünlü ayakkabı tasarımcısı Christian ile katılmak bence Blake’e özgü bir davranış. Zaten çok yakın arkadaşı, hatta Louboutin dışında ayakkabı tercih ettiği gündüz ve geceler sayılıdır. Ama işte fotoğraf garantili eşi bırakıp, Christian’ı koluna takıp MET Gala’sına gidebilecek kadar özgüvenli olmak Blake olmak demek.

Çünkü Tercihlerinin Arkasında

Blake bu, ne giyerse giysin o tasarımla poz verirken sanki dolabındaki tek elbise oymuş gibi davranıyor. Her anını değerlendiriyor. O tasarım ile öyle pozlar veriyor ki kötü bir seçimdi diyemiyor kimse çoğu zaman. Dönüyor, gülüyor, elini beline koyuyor, dönüp arkadan bakarak poz veriyor. Tek elbisesi oymuşcasına klişe olan her pozu vermesi gerekiyormuş gibi davranıyor. Tüm bunları yaparken de umarsızca fotoğrafçılara sakin olun diyor. İşte bunlar hep kraliçelikten…

Tüm bu nedenler sıraya koyulunca kırmızı halıdaki başarı da kaçınılmaz oluyor.

Buraya kadar okuduysan Blake Lively’nin Met Gala 2018 gecesine hazırlanma videosunu izlemeye hak kazandın!

Love,

Sinem

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply