Beauty | Vazgeçilmez MAC Rujlarım

04 Mayıs 2017
MAC_ruj-renkleri

Makyaj çekmecemde en fazla satın aldığım ürün hep rujlar. Göz makyajı insanı olmama rağmen sık sık ruj satın alıyorum. Çünkü nedense ruj satın almak çok iyi hissettiriyor. Sürekli satın aldığım ve tutkuyla bağlı olduğum rujlarımın yanında –ki iki tanesi bu renklerden- MAC rujlarını çok seviyorum.

Uzun zamandır Russian Red –yoğun mavi kırmızısı- ve Rebel’i kullanıyorum. Her ne kadar MAC Russian Red renginin hakkını tam olarak veremesem de –çünkü benim kırmızım değil- ama bir türlü vazgeçemiyorum. Benim kırmızıma en yakın MAC kırmızı ruj renkleri arasından Lady Bug. Gündüz kullandığımda da dudak rengime uygun olduğu için Russian Red’den daha canlı gösteriyor.

Yine gündüz koyu tonlar kullanmak istediğimde MAC Rebel –mürdüm- kadar koyu olmayan ama yine harika bir koyu pembe, mor ve bordo karışımı bir renk olan MAC Amorous –yaban mersini- rengine bayılıyorum. Hatta kışın beyaz palto giydiğimde bu ruju sürmezsem şapkasız sokağa çıkmışım gibi hissediyorum.

Ve MAC Shanghai Spice –buzlu nötr pembe- her zaman kullanılabilecek olan tatlı bir renk.

Bu aralar MAC Retro ve Dubonnet renklerini almayı planlıyorum. Özellikle RETRO hem şeftali-pembe ve kahverengi renklerinin karışımı ve adı ile beni fazlasıyla çağırıyor. Alırsam yazarım…

Love,

Sinem

Soldan Sağa: Lady Bug, Rebel, Russian Red, Amorous, Shanghai Spice

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply