Adriana Lima Victoria’s Secret’tan Ayrıldı

09 Kasım 2018
Adriana Lima Victoria's Secret'tan Ayrıldı Dile kolay 1997 yılından bugüne tam 18 yıl pırıltılı podyumda yürüdü Adriana. Sadece ilk çocuğu kasım ayında doğduğu için bir sene yürüyememişti Lima. İkinci çocuğunu doğurduktan 5 hafta sonra da yine podyumdaydı. Dün gece Adriana Lima Victoria’s Secret’a veda etti. Son kez pırıltılar üzerinde gözyaşları içinde... Ve artık bir devir kapanmış oldu. “Ne demek bir devir kapandı, Gisele, Heidi, Alessandra, Miranda ve Doutzen ayrıldı da devir kapanmadı Adriana ile mi kapanacak. Behati, Lily ve Candice var!” diyenler olabilir. Hemen cevap vereyim: Öncelikle Miranda ayrılmadı, ayrılmak zorunda kaldı. Diğerleri içinde her biri gittiğinde arkada ışıltısı olan birçok model vardı. Özellikle Gisele melekliği bıraktığında geride kalan meleklerin hepsi birbirinden ünlüydü. Heidi baş melekken de yapmacıklığı ile o kadar sevimsizdi ki gittiğine sevinmişti birçok insan. Kim ne derse desin hepsi bir harikaydı ama Adriana başkaydı. Onun gözlerindeki ışık kameraları deliyordu. Yürürken seyirciler ile iletişimi, podyum sonunda yaptığı kalpler, love you sözleri belki de Victoria’s Secret Fashion Showlarının bu kadar popüler olmasını sağlayan hareketlerdi. Zaten VS ile Adriana ismi neredeyse eş anlamlıydı. İşte bu nedenlerle dün geceki show öncesi ünlü model ayrılığını açıklamamıştı ama backstagedeki duygusallığı ve aşağıdaki yürüyüşünde ve son selamında herkes anladı ayrıldığını. Ve tüm salon onu ayakta alkışladı. Geçen yıl Alessandra Ambrosio ayrıldığını açıkladığında bu kadar olay olmamıştı. Gerçi ben ona da aşırı üzülmüştüm. Ama Adriana vardı, Behati, Lily ve Candice ile Sara, Lais, Elsa, Taylor, Jasmine ve Romee gibi genç modellerle yine harika şovlar çıkardı. Eh, bu yıl çıktı da. Seneye ne olur bilemem. Çünkü Behati, Lily ve Candice harika olsalar bile onlarda Adriana ışığı yok. Gigi, Bella, Kendall gereksizlerinden bahsetmiyorum bile.... Alessandra ayrılırken Adriana’ya da sormuşlardı ve bir iki yılım var demişti. Ama demek ki o yıl bu yılmış. Belki bir iki yıl daha yürürdü ama bence ünlü model jübilesini New York’ta yapmak istedi. Eh, malum Victoria’s Secret son senelerde sürekli başka şehirlere taşınıyor. Adriana Lima Victoria’s Secret ile yollarını ayırdığını instagram hesabından açıkladı. Ona sadece kanat vermediğini uçmayı da öğrettiğini söyleyerek duygusal bir veda ile ayrıldı. Bize geriye muhteşem Showlardaki yürüyüşleri kaldı.

Dile kolay 1997 yılından bugüne tam 18 yıl pırıltılı podyumda yürüdü Adriana. Sadece ilk çocuğu kasım ayında doğduğu için bir sene yürüyememişti Lima. İkinci çocuğunu doğurduktan 8 hafta sonra da yine podyumdaydı. Dün gece Adriana Lima Victoria’s Secret’a veda etti. Son kez pırıltılar üzerinde gözyaşları içinde… Ve artık bir devir kapanmış oldu.

Adriana_lima_Victorias_Secret_ile_yollarını_ayırdı.

“Ne demek bir devir kapandı, Gisele, Heidi, Alessandra, Miranda ve Doutzen ayrıldı da devir kapanmadı Adriana ile mi kapanacak. Behati, Lily ve Candice var!” diyenler olabilir. Hemen cevap vereyim: Öncelikle Miranda ayrılmadı, ayrılmak zorunda kaldı. Diğerleri içinde her biri gittiğinde arkada ışıltısı olan birçok model vardı. Özellikle Gisele melekliği bıraktığında geride kalan meleklerin hepsi birbirinden ünlüydü. Heidi baş melekken de yapmacıklığı ile o kadar sevimsizleşmeye başlamıştı ki gittiğine sevinmişti birçok insan.

Kim ne derse desin hepsi bir harikaydı ama Adriana başkaydı. Onun gözlerindeki ışık kameraları deliyordu. Yürürken seyirciler ile iletişimi, podyum sonunda yaptığı kalpler, love you sözleri, el hareketleri belki de Victoria’s Secret Fashion Showlarının bu kadar popüler olmasını sağlayan hareketlerdi. Zaten VS ile Adriana ismi neredeyse eş anlamlıydı. İşte bu nedenlerle dün geceki show öncesi ünlü model ayrılığını açıklamamıştı ama backstagedeki duygusallığı ve aşağıdaki yürüyüşündeki son selamında herkes anladı ayrıldığını. Ve tüm salon onu ayakta alkışladı.

https://www.instagram.com/p/Bp7069DhJhx/?utm_source=ig_web_copy_link

Geçen yıl Alessandra Ambrosio ayrıldığını açıkladığında bu kadar olay olmamıştı. Gerçi ben ona da aşırı üzülmüştüm. Ama Adriana vardı, Behati, Lily ve Candice ile Sara, Lais, Elsa, Taylor, Jasmine ve Romee gibi genç modellerle yine harika şovlar çıkardı. Eh, bu yıl çıktı da. Seneye ne olur bilemem. Çünkü Behati, Lily ve Candice harika olsalar bile onlarda Adriana ışığı yok. Gigi, Bella, Kendall gereksizlerinden bahsetmiyorum bile….

Alessandra ayrılırken Adriana’ya da sormuşlardı ve bir iki yılım var demişti. Ama demek ki o yıl bu yılmış. Belki bir iki yıl daha yürürdü ama bence ünlü model jübilesini New York’ta yapmak istedi. Eh, malum Victoria’s Secret son senelerde sürekli başka şehirlere taşınıyor.

Bir daha böyle bir yürüyüşü görmek için eski videoları arayacağız. 2014 Victoria’s Secret Fashion Show Fantasy Bra sunumu ile Alessandra ve Adriana ve 2 Milyon dolarlık yürüyüşleri…

Victoriaa_Secret_Fantasy_Bra_2014_Alessandra_Ambrosio_Adriana_Lima

Adriana Lima Victoria’s Secret ile yollarını ayırdığını instagram hesabından açıkladı. Ona sadece kanat vermediğini uçmayı da öğrettiğini söyleyerek duygusal bir veda ile ayrıldı. Bize geriye muhteşem Showlardaki yürüyüşleri kaldı.

“Dear Victoria, Thank you for showing me the world, sharing your secrets, and most importantly not just giving me wings but teaching me to fly. And all the ❤️ to the best fans in the 🌎! Love, Adriana 💖”
https://www.instagram.com/p/Bp73DwRhTtU/?utm_source=ig_web_options_share_sheet

Şimdi en sevdiklerimle başlıyorum. İşte en sevdiğim iki açılışından biri; Adriana Lima Victoria’s Secret Fashion Show 2013 yılında Parisian Nights açılışı…

Ve Adriana’nın favorisi 2010 Victoria’s Secret Fashion Show açılışı. 2010 yılında Adriana bebeği için verdiği bir yıllık ara sonrası muhteşem bir şekilde dönmüştü.

Adriana biri Alessandra ile olmak üzere tam 3 kez Fantasy Bra ile onurlandırıldı. İlki Victoria’s Secret Fashion Show 2008 yılında 5 milyon dolarlık 3900 siyah ve beyaz pırlantadan tasarlanmış olandı.

Victorias_Secret_Fashion_Show_2008_Fantasy_BraFantasy_Bra_Adriana_Lima_2008İkinci Fantasy Bra yürüyüşünü ise 2010 yılında gerçekleşti. 2010 yılında ise 2 milyon dolarlı 60 karatlık pırlantanın yanında mavi topaz ve safir taşları ile yürüdü.

Victorias_Secret_Fashion_Show_2010_Adriana_Lima

Ve sırasıyla Adriana’nın en sevdiğim Victoria’s Secret kostümleri…

Bu arada Victoria’s Secret’ı neden bu kadar sevdiğimi merak eden varsa Victoria’s Secret’ın hikayesini burada anlatmıştım. Aradığın cevap orada…

Love,

Sinem

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply