2014 Emmy Award | Red Carpet

26 Ağustos 2014

Merhaba,

Birbirinden çirkin, anlamsız, buruşuk, bir dolu kırmızı ve  neredeyse tasarımcısının elinden çıktığına inanamayacağım bir kırmızı halı yaşandı dün gece. Ben pek beğenmedim, en fazla iki o da kötünün iyisi. Ne oluyor bu Hollywood’a hiç anlamış değilim. Ya da kim bilir belki bir Charlize, Nicole, Angelina ve Cate gibi giydikleri ile tanrıçaya dönüşen aktrisler olmayınca o kırmızı halıda, Hollywood rekabet etmeye değmez buluyor.

Bu halıda sanırım gözümü kırpmadan tek beğendim diyeceğim kişi Zac Posen tasarımı ile Heidi Klum oldu. Hiç sevmediğim bu kadın ne zaman kırmızı tonlarında giyse zaten nedense beğeniyorum. Kostümünün en çok kanatlı kollarını sevdim.

zac-posenHeidi_Klum_in_Zac_Posen

İkinci sıra ise Givenchy tercih eden Claire Danes oldu. tabi belinde kemer, boynundaki kolyemsi zımbırtı oldukça gereksizdi.

Claire_Danes_in_Givenchy

Bir kırmıza da Mad-Men in Grace Kelly’si January Jones’dan geldi.  Prabal Gurung tasarımı kostüm tercih eden Jones ayakkabı seçeneğini ise Louboutin’den yana kullandı.

January_Jones_in_Prabal_Gurung

J. Mendel tasarımı beyaz bir kostüm tercih etti Kate Mara. Sanırım bu görünümde ise siyah beyaz ve kırmızı şeridi olançantayı beğendim ama geri kalanlar arasında iyi bir duruşu vardı da denebilir. Ama denebilir ben beğenmedim.

Kate_Mara_i_ J_Mendel

Ah Julia ah! Bu kadın Oscar aldığından ve çocuk doğurduğundan beri öyle bir bıraktı ki kendini toparlayabilene aşk olsun. Böyle bir çirkin giyinme, kırmızı halıya özenmeme yok. Sanırım bir tek bacakları güzel kalmış olacak ki sürekli kısa kostümler tercih ediyor. Elie Saab kostümü bence kırmızı halılık değildi. Madem Elie’den giyeceksin bunu mu seçtin derler adama!

Julia_Roberts_in_Elie _Saab

Birde  güzel mi çirkin mi karar veremediğim tasarım da Camia Alves’in tercih ettiği Zuhair Murad’ın ellerinden çıkmış kostümdü. Güzel olabilir ama ben beğenemedim bir türlü. Ama çanta  olur 🙂

Camile_Alves_in_Zuhair_Murad

Beyaz her zaman güzeldir. Bir Zac Posen daha.  Yıllar önce My Girl filmi ile hafızalarımıza kazınan Anna Chlumsky geceye risksiz bir kostüm katıldı. Henüz beyaz , straplez ve sade bir modelle rüküşler arasına kimse girmedi. Ya da ben hatırlamıyorum.

Anna_Chlumsky_in_Zac_Posen

Geriye kalanlar zaten güzel değil merak edenler Trendus, Marie Claire  ve All dergilerinden takip edebilirler.

Love,

Sinem

Beni instagramdan @usedlook adı ile takip etmeyi unutmayın.

Instagram

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply